KRYJEMY WSZYSTKO
I WSZĘDZIE!
Wróć do listy

RUUKKIFinnera
Nowy, innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego finnera sprawia, że Twój dach jest nie tylko piękny, ale także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń. Modułowy, wysokiej jakości dach, możesz otrzymać prosto z magazynu w postaci kompletnego pakietu, gwarantującego łatwy, sprawny i błyskawiczny montaż. Finnera objęta jest 40-letnią gwarancją techniczną. Model Finnera powlekany jest powłoką Purex.
Monterrey
Ruukki Monterrey doskonale pasuje do najróżniejszych krajobrazów i typów domów. Z tego powodu jest naszym najpopularniejszym modelem. Dzięki niskiemu profilowi nadaje dachowi spokojny wygląd. Pokrycie dachowe Monterrey oferowane jest w trzech wersjach - Premium, Plus i Standard - które różnią się od siebie m.in. warunkami gwarancji. Monterrey Premium objęty jest 50-letnią gwarancją techniczną. Powlekany jest powłoką Pural mat. Monterrey Plus objęty jest 40-letnią gwarancją techniczną. Powlekany jest powłoką Purex. Monterrey Standard objęty jest 30-letnią gwarancją techniczną. Powlekany jest powłoką Poliester.
Decorrey
Teraz możesz wybrać oryginalny dach Ruukki w atrakcyjnej cenie. Pokrycie dachowe Decorrey jest mocne, łatwe w montażu i utrzymaniu. Niski profil nadaje mu nowy i stylowy wygląd. Przystępna cena sprawia, że jest to doskonały materiał do renowacji dachów. Decorrey objęty jest 30-letnią gwarancją techniczną. Model Decorrey powlekany jest powłoką Poliester.
Elite
Pokrycie dachowe Ruukki elite zostało zaprojektowane z myślą o tych, którzy od swojego dachu oczekują wysokiej jakości, a jednocześnie znakomitego wyglądu. Wysoki profil elite wieńczy Twój dom koroną, na jaką zasługuje. Model Elite objęty jest 50-letnią gwarancją techniczną. Model Elite powlekany jest powłoką Pural mat.
Vintage
Zainspirowane architekturą przeszłości, pokrycie Ruukki Vintage łączy tradycyjny styl z nowoczesnym komfortem. Vintage to wysokiej jakości dach, bazujący na najnowszej wiedzy w zakresie materiałów i technologii obróbki, którego wzornictwo przypomina tradycyjny dach z ręcznie wykonanym rąbkiem stojącym. Ponadczasowy wzór w połączeniu z łatwym montażem powoduje, że jest to doskonały wybór, jeśli chodzi o renowację dachu. Vintage objęty jest 40-letnią gwarancją techniczną. Vintage powlekany jest powłoką Purex.
Classic
Ruukki Classic to wysokiej klasy pokrycie dachowe o unikalnym wyglądzie. Profil tej blachy dachowej przypomina tradycyjny dach na rąbek stojący, a jednocześnie podkreśla nowoczesny i elegancki styl. Pokrycie to jest odpowiednie dla różnych stylów architektonicznych, stanowi też doskonały wybór w przypadku dachów o niskim nachyleniu. Jeśli szukasz ponadczasowego i nieprzemijającego piękna, wybierz dach Ruukki Classic. Jest trwały i prosty w utrzymaniu. Jego zaletą jest również bardzo estetyczne wykończenie. Ruukki Classic dostępny jest w wersji rowkowanej (Classic SR35 - 475D). Classic objęty jest 50-letnią gwarancją techniczną. Classic powlekany jest powłoką Pural mat.
Classic Premium
Nowa wersja klasycznej blachy dachowej zaprojektowana została dla odbiorców oczekujących od swoich dachów wszystkiego, co najlepsze. Pokrycie to łączy w sobie wszystkie zalety dachu Classic, takie jak ponadczasowy i elegancki wygląd, najwyższa jakość i trwałość. Nową cechą tego pokrycia jest jego wytłaczana struktura, która nadaje mu świeży styl oraz zwiększa sztywność każdego arkusza. Dodatkową zaletą dachu Classic Premium jest specjalna włóknina aplikowana na spodniej części arkusza, która zwiększa izolację akustyczną całego dachu. Classic Premium objęty jest 50-letnią gwarancją techniczną. Classic Premium powlekany jest powłoką Pural.
Profil T20
Profil T20 stanowi oparte na prostych liniach rozwiązanie dla różnorodnych potrzeb dachowych, od współczesnych domów jednorodzinnych po renowację budynków wiejskich. Ze względu na liniową i sztywną formę arkuszy, Profil T20 cechuje estetyczny i przyjemny wygląd oraz łatwość montażu. Można go układać nie tylko na nowych konstrukcjach, ale na istniejących już krokwiach w przypadku remontów dachów. Profil T20 oferowany jest w dwóch wersjach: Premium i Standard. Typowym zastosowaniem dla Profilu T20 Premium jest nowoczesny budynek o funkcjonalnym stylu, z kolei Profil T20 Standard jest najczęściej wykorzystywany w budownictwie wiejskim, i przemysłowym.