KRYJEMY WSZYSTKO
I WSZĘDZIE!
Wróć do listy

BUDMATBlachodachówka ARIA
jest jednym z najnowocześniej-szych produktów w gronie stalowych pokryć dachowych. Doskonale sprawdza się   zwłaszcza przy zastosowaniu na obiektach mieszkalnych. Ze względu na niewielki ciężar Blachodachówka ARIA   nadaje się zarówno na obiekty nowe jak i odnawiane, nadając im charakterystyczny, niepowtarzalny i oryginalny   wygląd dokładnie wykonanego pokrycia. Na wartość i precyzję wykonania produktu ogromny wpływ ma najwyższa   jakość stosowanych surowców. Dzięki temu możliwe jest udzielenie indywidualnej pisemnej gwarancji na powłoki   poliester połysk i mat (10 lat) Prelaq Nova P-50 (15 lat). Atrakcyjny wygląd Blachodachówki ARIA oraz możliwość jej   zamówienia w dowolnym kolorze z palety 28 barw, pozwala na komfort dostosowania pokrycia dachowego do   elewacji budynku i jego otoczenia. Dzięki precyzyjnemu i dokładnemu wykonaniu Blachodachówki ARIA, łączenia   arkuszy są bardzo dokładne, co sprawia, że pokrycie jest zdecydowanie bardziej estetyczne.
Blachodachówka SARA
jest zdobywczynią złotego medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2001 w kategorii stalowych   pokryć dachowych. Uhonorowana również Nagrodą Izby Budownictwa Hit Budowlany na XI Jesiennej Giełdzie   Budownictwa w Katowicach. Komisja konkursowa bardzo wysoko oceniła walory estetyczne produktu, jakość   wykonania oraz atrakcyjną cenę. Wysokie przetłoczenie blachodachówki SARA oraz zastosowanie matowych   kolorów doskonale nawiązuje do wygladu tradycyjnych pokryć ceramicznych. Pozwala to na stosowanie jej na   nowych, remontowanych i zabytkowych obiektach. Ciekawa linia blachodachówki SARA, bogata 31-kolorowa paleta   barw oraz trzy rodzaje powłok: poliester połysk, poliester mat i Prelaq NOVA (P50), dają gwarancję wykonania   eleganckiego pokrycia dachowego harmonijnie wkomponowanego w otaczającą architekturę. Blachodachówka SARA   dzięki łatwości i dokładności składania cieszy się dużym uznaniem wśród wykonawców pokryć dachowych w   budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym. Wysoka jakość surowca z jakiego produkowana jest   blachodachówka SARA, precyzja wykonania, którą gwarantuje najnowocześniejszy w pełni zautomatyzowany park   maszynowy, pozwalają na udzielenie indywidualnej, pisemnej gwarancji: 10 lat na poliester połysk i mat oraz 15 lat   na Prelaq NOVA (P50).
Blachodachówka WENUS
wykonana jest z najwyższej jakości stalowych blach produkowanych przez światowego lidera - szwedzki koncern   SSAB Tunnplat. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, jaką jest proces ciągłego cynkowania i   powlekania blach, gwarantuje wysoką jakość powłoki ochronnej stawiając produkt w gronie ekskluzywnych,   stalowychpokryć dachowych. Do takiego grona niewątpliwie zaliczyć należy blachodachówkę WENUS. Wysoka,   smukła fala, głębokie przetłoczenie nadaje jej lekkości i elegancji, podkreśla oryginalny i wyjątkowy wygląd. Walory   te uzupełnione bogatą 31-kolorową paletą barw, dają nieograniczone możliwości jej zastosowania. Blachodachówka   WENUS z powodzeniem może być stosowana w budownictwie jednorodzinnym, renowacjach pokryć kompleksów   zabytkowych i obiektów sakralnych, a także w tworzeniu indywidualnej, ekskluzywnej i elitarnej architektury.   Użycie do produkcji grubowarstwowej blachy Prelaq NOVA (P50) umożliwia zastosowanie blachodachówki WENUS   w specyficznym, nadmorskim środowisku, z zapewnieniem 15-letniej pisemnej gwarancji.
Blachodachówka ZEFIR
to bez wątpienia jedno z najlepszych i najbardziej ekonomicznych pokryć dachowych. Wydłużona linia modułu pozwala znacznie obniżyć koszty wykonania dachu poprzez zmniejszenie ilości łat więźby dachowej. Blachodachówka ZEFIR odznacza się wyjątkowo korzystnym stosunkiem masy do powierzchni krycia, którym przewyższa wskaźniki   innych pokryć dachowych dostępnych na rynku. Nowoczesna technologia produkcj, zastosowanie blachy o grubości rdzenia 0,5 mm gwarantują dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne w czasie montażu i eksploatacji. Blachodachówka ZEFIR doskonale nadaje się do wykonywania pokryć na obiektach użyteczności publicznej, kompleksach przemysłowych i gospodarczych. Pozwala w prosty i tani sposób uzyskać jednolity, estetyczny efekt przy zespoleniu obiektów o różnym przeznaczeniu w jeden kompleks budynków, z zapewnieniem pisemnej 10 letniej gwarancji na poliester połysk i mat.